SPA & WELLNESS

SPA & WELLNESS

Profesyonel bir ekiple ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirin...

PGS Hotels Spa merkezlerinde, herşey sizin mutluluğunuz için! Alanında deneyimli uzmanlar, kaliteli ürünler, etkili bakım programları ve daha fazlası Spa merkezi’nde sizin hizmetinizde... Dinlendirici bir atmosferde size özel programlarla yılın tüm yorgunluğunu atacak ve kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz!

 • MASAJ

  Vücudunuzdaki negatif enerjiyi atarak gevşemek, sağlıklı ve zinde bir bedene kavuşmak için en güzel yöntem, kuşkusuz masajdır. Masajda dokunma ön plandadır ve bu özelliği ile diğer meditasyon tekniklerine göre daha etkilidir. Profesyonel bir elin dokunuşları ile yapılan masaj; ağrıları dindirir, rahatlamayı sağlar. PGS Hotels Spa merkezlerinde uzman masör ve masözler tarafından yapılan masajlar, vücudunuza fizyolojik ve metabolik canlılık vererek yaşam sevincinizi artırır. Farklı masaj tekniklerimizle bedeniniz rahatlarken, zihniniz de dinlenir.

 • Fitness Merkezi

  Fitness, kelime anlamı olarak “Sağlıklı ve formda olmak” demektir ve bir çok egzersize dayalıdır. Fitness’ta diğer bütün sporlardan farklı olarak, temelde kasların tek tek aletli ya da aletsiz çalıştırılmasıyla sıkılaştırılması ve güçlendirilmesi amaçlanır. Kişinin kendisini psikolojik olarak daha iyi ve zinde hissetmesini sağlayan Fitness, vücudun forma girmesini sağlayarak özgüveninizi arttırır. Sağlıklı bir yaşam için yapılan Fitness metobolizma hızlandırıcı, enerjiyi arttırıcı etkilere sahiptir. Uzun dönemli olarak fitness yapanların kanser ve kalp krizine yakalanma riski düşmektedir. PGS Hotels, insan sağlığı için bu kadar önemli olan Fitness sporunu, tüm gelişmiş ekipmanlarıyla birlikte formda ve sağlıklı bir vücuda kavuşmanız için hizmetinize sunmaktadır.

 • TÜRK HAMAMI

  Klasik mimari anlayışı ile düzenlenen hamamlarımız, temizliğin ve dinlemenin keyfini aynı anda sunuyor. Ortamın ısısı ve buharı sayesinde vücudunuz toksinlerden arınırken, kan dolaşamınız da düzene giriyor, cildiniz, gözeneklerin açılmasıyla nefes almaya başlıyor... Uzmanlarımız tarafından uygulanan Türk Hamamına özel yöntemlerle kendinizi hafiflemiş ve yenilenmiş hissedecek, binlerce yıllık Türk hamamı geleneğini en otantik haliyle yaşayacaksınız...

 • SAUNA

  Vücuttaki toksinlerin atılmasını ve gözeneklerin açılmasını sağlayan en etkili yöntemlerden biri olan sauna rahatlatıcı ve dinlendirici etkisi ile yorgunluk ve stres gibi olumsuzlukları da ortadan kaldırıyor...